دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Mother 2019

I Am Mother 2019 Farsi Subtitle

معرفی بیشتر فیلم من مادر هستم :

فیلم I Am Mother محصول کشور استرالیا و به کارگردانی Grant Sputore می باشد که در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است. فیلم من مادر هستم ۲۰۱۹ در قالب ژانر های درام، علمی تخیلی و معمایی به تولید رسیده است و نویسندگی آن بر عهده کارگردان می باشد. همچنین از ستارگان این فیلم می توان به کلارا روگارد، رز بیرن و هیلاری سوانک اشاره کرد که به ایفای نقش پرداخته اند. فیلم I Am Mother داستان دختری جوان را روایت می کند که در خفا و در محیطی ایزوله به وسیله رباتی به نام مادر” بزرگ شده است. البته وظیفه اصلی این ربات افزایش جمعیت نسل بشر در پی یک انقراض بزرگ است. رابطه این مادر و دختر بسیار نزدیک و صمیمی است تا اینکه غریبه ای مرموز وارد محل ست آن ها می شود. این غریبه تمام چیزهایی که در مورد دنیای بیرون به این دختر گفته شده را زیر سوال می برد و او را از شرایط واقعی دنیای بیرون آگاه می کند. این موضوع باعث می شود که دختر رفته رفته به قصد و نیت ربات ها شک کند و با واقعیت ماموریت بزرگ مادر” روبرو شود،اگر خیلی علاقمند به سبک معمایی هستید میتوانید زیرنویس فارسی فیلم John Henry 2020 در سبک هیجان انگیز از سایت موجوساب دانلود کنید و به تماشای اون بپردازید.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Receb Ivedik 6 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم I Am Mother 2019

دانلود زیرنویس فارسی سریال American Horror Story

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Occupant 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Hacked 2020

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Metamorphosis 2019

دانلود زیرنویس فارسی فیلم Silent Place 2020

فیلم ,i ,am ,mother ,دانلود ,مادر ,i am ,am mother ,فیلم i ,که در ,mother 2019 ,دانلود زیرنویس فارسی

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

seowebbaz حورا دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. مدرسه شهید بهشتی رودهن aroos-khanoom دنیای مجازی من shamimhonaril خردورزیِ راستین سیما دانلود | دانلود فیلم ایرانی جدید مطالب اینترنتی newmiind